ZOO Wilhelma - Stuttgart - 2/2015 - TANO a jeho kamarádi, bonobáček Bobali
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

ZOO Wilhelma - Stuttgart - 2/2015 - TANO a jeho kamarádi, bonobáček Bobali

Popis

Pokusím se vzpomenout na chvíle strávené ve Wilhelmě. Tanovi a Okandovi se trochu změnil režim dne. Prostě příprava na jejich odchod. Dopoledne je zatím stejné, kdy jdou opět na 2 hod. do velkého výběhu se dvěma staršími samicemi (Undi a Mimi). To jsou kluci vesměs zalezlí v zázemí a pouze na chvíli vyběhne Tano zkontrolovat situaci, kde, která samice se právě nachází, takže prakticky ty 2 hod. nejsou moc vidět. Když se vrátí k sobě, tak Tano usne jako špalek, má z toho asi mírnou depku. Odpoledne jdou všichni čtyři do velkého výběhu, ale již bez ošky, jsou tam sami a oška je pozorujeme pouze ze zázemí. To opět Tano není vidět, neboť tam je neustále s Tebíkem. Okanda s Vanou jsou občas v pavilonu a tam se okusují, anebo točí na tyči. Dále již nedostávají večerní pohárky s mlékem v pavilonu, ale v zázemí. Tano samozřejmě dělá fóry odejít. Okanda má již hladík, tak pro něho vždy přijde a po chvíli Taník milostivě jde s ním. Když jsme přijeli, tak jsem hned na Tanovi poznala, že není ve formě. Vůbec neměl snahu bavit návštěvníky, jak jsme byli zvyklí, ani se mnou nic moc. Ale po 2. dni, fakt byl jak vyměněný, začal opět na mě dorážet a žárlit na Okandu a Tebíka. Tebík totiž pořád na mě bouchal a chtěl se honit. Dnes byl úplně legrační, tak jak ho známe. Rozdával pusinky, dělal piruety a strašil mě s tričkem přes hlavu. Je to opravdu miláček v jednom. Je škoda, že již musí, tak brzy odejít ze školky.
Další album bude o vedlejší gorilí rodince, kde hlavní roli hraje mnou velmi oblíbená Tuana s malým Toníkem (Tondou) a Kolo se synkem Kajari.
Máme docela pěkná videa a fota obou maminek a miminek. Tuana je úžasná mamka, hodně mně připomíná Kambu (očima, chováním a pohybama), je to moc hodná gorilka, ukazovala mně každý den svoje miminko, vždy, když jsem náhodou byla otočená, tak zaplácala na výlohu a já se dívala a chválila ji, jaká je úžasná matka. Kolo má také krásné mimčo, však ona je to nádherná gorila, nám se moc líbí, je úžasná. Mláďata v jejich skupině Tuanu a její mimčo trochu zlobí, dovolují si na ní, i když jedenkrát Kimbali (bude mu 6 let) malého hladil po hlavičce (viz video) a Tuana ho nechala. Ještě jedna novinka, malý klučík Tuany - Tonda má dole již 2 zoubky. V nejbližší době se má narodit další gorilí miminko, samici Mutasi (matka Mawenzi a Milele), které jsou ještě také ve skupině.

Období

únor 2015

Statistiky

  • 46 zobrazení
  • 16 se líbí

Fototechnika

Panasonic DMC-FZ200

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Využijte lednové slevy na všechny kalendáře a druhy fotek. Slevové kódy najdete na našich stránkách obchod.rajce.net. Akce platí do 31. 1. 2022
Více info
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
ZOO Wilhelma - Stuttgart - 2/2015 - TANO a jeho kamarádi, bonobáček Bobali
Komentáře Přidat